Odtwarzacz wideo w eduoo.

Najlepszy odtwarzacz wideo dla WordPress Zachwyca możliwościami

Rekomendowanym odtwarzaczem wideo w eduoo jest Presto Player. Naszym zdaniem to najlepsze rozwiaznie dla twórców programów edukacyjnych online budowanych na WordPress.

odtwarzacz stworzony dla platformy edukacyjnej

Stworzony dla twórców kursów online.

Presto Player został stworzony w odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku na odtwarzacz wideo skrojony na miarę i według potrzeb twórców internetowych, a w szczególności, twórców kursów online.

Technologicznie zaawansowany.

Presto Player to nowoczeny produkt, spełniający wymagana współczesnego internetu. 

Dzięki zintegrowanemu mechanzmowi lazy loading, możesz mieć niesamowitą zawartość wideo bez poświęcania wydajności.

Presto Player wspiera strumeniowanie HLS. Zapernia to optymalne dopasowanie jakości strumieniowanego wideo do przepustowości łącza interetowego Twoich kursantów. 

dostosowany do urządzeń mobilnych

W Presto Player, możesz wyłączyć domyślne odtwarzanie wideo na pełnym ekranie urządzeń moblnych. Dzięki temu, kursanci bedą mogli korzystać z Twojej platformy edukacyjnej nawet na urządzeniach moblnych, przy zachowaniu wysokiego komfortu użytkowania.

współpracuje z kreatorami stron

Presto Player współpracuje ze wszystkimi kreatorami stron. Z łatwością możesz użyć wygenerowanego shortcode i osadzić jako element w dowolnym miejscu na stronie.

Jednak to nie wszystko. Presto Player zapewnia również natywne bloki Gutenberga, Elementor, a w planach jest równeż stworzenie natywnej integracji z Divi i Oxygen Builder, która będzie działać dokładnie tak, jak widżet Elementora.

Presto Player korzysta z różnych źródeł wideo.

Abyś miał wybór.

Dzięki Presto Player i możliwości stworzenia centrali do zarządzania filmami (media hub), możesz bardzo łatwo zarządzać swoimi wideo z dowolnego wpieranego źródła. Masz możlwość udostępniać materały z YouTube (przechowywane za darmo), Vimeo (przechowywane odpłatnie, opłata za wykuponą przestrzeń do przechowywania), albo bunny.net (gdzie płacisz za transfer, tylko gdy Twoi kursanci oglądają wideo). Możesz również korzystać z opcji hostowania swojego wideo tam, gdzie utrzymywana jest Twoja platforma edukacyjna (video self hosting).

Wsperane żródła wideo to:

bunny.net

YouTube

Vimeo

Rekomendowanym przez eduoo hostingiem wideo jest serwis bunny.net.

Funkcje Presto Playera, które ❤️ twórcy kursów online:

rozdziały wideo

Teraz możesz dodawać do swoich filmów rodziały, dzięki którym oglądający będą z łatwością mogli przeskoczyć do wybranego fragmenty, tak po prostu, jedym kliknięciem.

zmienna predkość odtwarzania

Pozwól swom kursantom dostosować tempo odtwarzania do ich potrzeb, do ich ulubionego sposobu przyswajania wiedzy. Presto Player zapamięta ustawienia, pomiędzy filma czy sesjami nauki.

ustawienia wyglądu odtwarzacza

Dzięki Presto Player możesz dowolne zaplanować wygląd odtwarzacza i zestaw opcji odstępnych dla oglądających. Z łatwością dopasujesz też kolorystykę, aby była spójna z Twoją marką.

zapamiętywanie pozycji odtwarzania

Dzięki opcji automatyczego zapamiętywania ostatniego oglądanego fragmentu filmu, Twoi kursanci bedą mogli wznowić odtwarzanie od momentu w których skończyli w poprzedniej sesji nauki.

prywatne wideo

Dzięki prywatnym wideo, filmy dostępne będą wtedy, gdy użytkownik jest zalogowany na Twojej witrynie. Ponadto Presto Player użyje dynamicznych, wygasających linków do Twoich prywatnych filmów, aby zabezpeczyć dostęp do Twoich materiałów.

napisy do filmu

Dzięki możliwości dodania napisów do filmu, możesz łatwo dotrzeć do osób niedosłyszących, albo udostępnić w ten sposób dodatkową wersję w innym języku. Co stosunkowo łatwo pozwoli Ci docierać z materiałami do znacznie szerszego grona odborców.

W eduoo otrzymujesz jedną licencję Prosto Playera do wykorzystania na platformę z kursami.

Potrzebujesz dodatkowej licencji?

Chcesz wykożystać potencjał najlepszego odtwarzacza wideo dla WordPress na stronach sprzedażowych? To śwetne rozwiązanie. Presto Player posiada fantastyczne opcje marketngowe. Wyciszone autoodtwarzanie wideo z funcją wyśwetlania napisów, możlwość dodania obrazu w forme nakładki na wideo (overlay image), czy dodanie przyklejonego wideo do rogu ekranu (sticky player), aby użytkownicy mogli jednocześnie oglądać wideo i przeglądać stronę, to tylko niektóre oferowane opcje, które wyniosą Twój przekaz marketingowy na poziom, trudny do osiągnięcia kiedykolwiek wcześniej

Teraz możesz nabyć kolejne licencje Presto Playera dla stron sprzedażowych kursów zbudowanych na eduoo bezpośrednio z oficjalnej strony Presto Playera:

Presto Player jest jedynym oficjalnie wspieranym odtwarzaczem wideo dostępnym w eduoo. Ale pamiętaj, że Twoja platforma edukacyjna zbudowana na WordPress, może korzystać z innych dostępnych rozwązań. Po prostu uważamy, że Presto Player to najlepsze rozwiązanie dostępne na rynku i dlatego dołączyliśmy je do eduoo i polecamy przy samodzielnej budowie platformy edukacyjne opartej na WordPressie.