Dodatkowe rozszerzenia dostępne w eduoo.

Platforma edukacyjna dopalona Dodatkowymi roszerzeniami

Uniwersalność WordPressa pozwala skalować i rozszerzać platformę eduoo o nowe funkcjonalności praktycznie nieustannie.

zbuduj własną społeczność na własnej platformie

Budowanie zaangarzowanej społeczności pod własną marką.

Z buddyboss to możlwe.

 

Pełna kwota przy płatności rocznej

+ 615

PLN/rok

buduj lejki sprzedażowe i maksymalizuj zyski

Z łatwością.

Dodaj do swojej platformy edukacyjnej lejki sprzedażowe z frictionless checkout, order bumps, upsells / downsells i zmień ją w doskonale naoliwioną maszynę do sprzedaży.

Pełna kwota przy płatności rocznej

+ 246

PLN/rok

FAQ

Dodatkowe rozszerzenia w eduoo start można zakupić przy zamówieniu eduoo start. Po złożeniu zamówienia na eduoo start w kolejnym kroku przyjmowana zamówienia pojawi się opcja wyboru wybranych dodatkowych rozszerzeń.

Klienci eduoo start mają również możliwość zamówienia którychś z dodatkowych rozszerzeń w trakcie obowiązywania subskrybcji eduoo start po indywidualnym kontakcie z obsługą eduoo, pisząc na adres email kontakt@eduoo.pl. Cena dodatkowego rozszerzenia uwarunkowana jest okresem jaki pozostał do końca obowiązywania subskrybuj eduoo start. Przy  ponad 9 pełnych miesiącach do końca subskrybcji cena dodatkowego rozszerzenia wynosi 100% ceny podstawowej. Przy ponad 6 pozostałych miesiącach 75%. Przy ponad 3 pozostałych miesiącach to 50% ceny podstawowej. W okresie poniżej 3 miesięcy pozostałych do końca subskrybcji eduoo start cena rozszerzenia wynosi 25% ceny podstawowej.

W pakiecie eduoo expert wszystkie dodatkowe poszerzenia są dostępne bez dodatkowych kosztów.

Jest szansa. Tym większa, im więcej sygnałów do nas spłynie, że dane rozszerzenie jest potrzebne. Część nowych wtyczek będze dodawana od razu do eduoo start, a część jako dodatkowe rozszerzenia.