Wbudowany system wysyłki wiadomości email.

Wysyłaj automatcznie wadomości email Prosto z własnej platformy

Teraz w eduoo dzięki zintegrowanej platformie do automatyzacji wysyłki wiadomości do Twoich odbiorców, nie potrzebujesz już zewnętrznych platform realizujących to zadanie. Wszystko czego potrzebujesz, by zaplanować i zautomatyzować wysyłkę email masz w eduoo.

automatyzacja email marketingu dedykowana dla WordPressa

i dla Ciebie.

FluentCRM to wtyczka do automatyzacji e-mail marketingu dla WordPress. 

Zarządzaj klientami oraz potencjalnymi klientami, kampaniami e-mailowymi, automatycznym sekwencjonowaniem wiadomości email oraz monitoruj działania użytkowników i wiele, wiele więcej. Wszystko z jednego miejsca.

Bez konieczności opuszczania pulpitu WordPress!

twórz kampanie emailowe

Zbuduj kampanie e-mail marketingowe dla masowych odbiorców!

Zbuduj wiadomości o dużej konwersji.

Z FluentCRM możesz budować angażujące wiadomości o wyglądzie, obok którego trudno przejść obojętnie. Korzystaj z rożnorodnych projektów szablonów emaili, smartcodów, emoji, przycisków, plików multimedialnych. 

mamy szablony

Wykorzystaj najskuteczniejsze wzorce.

Rózne kampanie sprzedażowe kursów online, maję wiele wspólnych elementów. W eduoo nie musisz wymyślaś koła na nowo i możesz, po prostu, wykorzystać gotowe szablony wiadomości do swoich automatyzacji. 

Wybierz spośród szablonów wiadomości zachęcających do zakupu, z podziękowaniem za dołączenie do kursu, czy sposród podtrzymujących relacje z kontaktami z listy emailowej. 

A to tylko niektóre przykłady.

Nie zawachaj się ich użyć.

nieograniczona ilość kontaktów

100% self-hosted

zgodne z RODO

Nigdy więcej nie płać za wysyłkę swoich maili.

Bez względu na to ilu, odbiorców masz na swojej luście, 100, 200, 500 czy 10k, albo więcej, nie płać dodatkowo za swoje maile.

Ponieważ w eduoo dostajesz kompleksowy, zintegrowany system obsługi listy mailowej, możesz zbierać dowolne dużo kontaktów, na tyle list mailowych, na ile potrzebujesz oraz wysyłać wiadomości tak często jak zechcesz.

Bez limitów, bez dodatkowych kosztów.

analizuj dane statystyczne

Dzięki łatwo skalowalnemu narzędziu do wysyłania poczty możesz lepiej zrozumieć Twoje kampanie. Wbudowane statystyki działań emailowych i wskaźniki zapewnią Ci wgląd w Twoje kampanie.

Dzięki FluentCRM możesz analizować statystyki swoich emaili, aby podnieść jakość marketingu i zwiększyć zaangażowanie klientów.

zaplanuj kampanię

Nie czekaj na start kampani. Zaplanuj ją.

FluentCRM oferuje zaawansowaną automatyzację i może wysyłać Twoje kampanie emailowe, kiedy tylko zechcesz. Dzięki temu możesz planować kampanie emailowe z dużym wyprzedzeniem!

nie zgaduj

Testuj.

Możesz przeprowadzić test konwersji z kompozycjami wiadomości e-mail, aby zrozumieć, jak Twoi docelowi odbiorcy reagują na różnie przygotowane wiadomości email.

Poznaj swoich subskrybentów.

Analizuj zgromadzone dane, nie tylko przekazane dane kontaktowe, ale również informacje o kampaniach, w których dana osoba była uwzględniona.

Przeglądaj zgromadzone dane, takie jak historia zakupów, otwarta poczta e-mail, współczynnik klikalności, przesyłanie formularzy itp.

Dzięki modułowi notatki kontaktowe i aktywności, możesz dodawać do kontaktów informacje, takie jak wyceny, faktury, szczegóły transakcji itp. Nie tylko śledzisz działania swoich kontaktów, ale także je rejestrujesz!

Dodatkowo dzięki mechanizmom grupowania i nadawania etykiet jesteś w stanie wyselekcjonować konkretne grupy spośród swoich kontaktów.

Pozostań w kontakcie ze swoimi odbiorcami.

buduj zaawansowane lejki sprzedażowe

Z FluentCRM otrzymujesz zaawansowane narzędzie do budowania lejków marketingowych dla WordPress. Które są niezwykle proste w obsłudze.

Utrzymuj relacje i oferuj kolejne kursy klientom, którzy już dokonali u Ciebie zakupu.

Dzięki FluentCRM nie musisz być marketerem, aby skonfigurować automatyzację lejka marketingowego. FluentCRM realzuje Twoje pomysły dzięki niezwykle łatwej do skonfigurowania automatyzacji. Skonfiguruj wyzwalacze i nakieruj klienta na długotrwałą podróż ze swoim biznesem!

Zpersonalizuj. Segmentuj. Taguj

Zarządzaj swoimi kontaktam, aby jak najlepiej wykorzystać potencjał swojej listy. Z FluentCRM możesz grupować swoje kontakty na nielimtowanej liczbe list kontaktów. Wewnatrz list nadawać etykiety aby jeszcze bardziej poznać preferencje swoich kontaktów.

Zawsze możesz też, skorzystać z zewnętrznych dostawców usług automatyzujących wysyłkę wiadomości email.

Bo masz wybór.

Możesz łatwo zintegrować eduoo z serwisami popularnych dostawców usług email marketingu. Uważamy, że Fluent CRM dostępny na platformie eduoo, to wszystko co może być potrzebne w temacie wysyłki i automatyzacji tej wysyłki. I że, żadne zewnetrzne usługi nie będą potrzebne twórcom kursów onlne. Jednak wybór należy do Ciebie.

ActiveCampaign

MailChimp

MailerLite